We mochten deze vakantie afsluiten met een laatste week vol enthousisaste yogastjes en nog waar weer eens een topteam. Dank je wel aan Tine, Mo, Jara, Linde en Aimée
Geniet van onze versprekingen, wijsheden, grappigheden en de beelden…
De 25 van deze week
- We hebben hier een ferme taakverdeling om alles gesmeerd te laten lopen. En als Moni krijg je daar ook een aardige vergoeding voor. Grappig dus als één van de moni’s zegt: ik wil vandaag de Blut’ler zijn 🙂
- Er zit een waterval in de kraan.
- Vanessa, jij mag toch al bijna op pensioen? BEM!
- Vanessa, het lijkt alsof jij een gewoon mens bent. BEM
- Mijn kip was al kip toen ze bij mij kwam. Om te zeggen dat het geen kuiken was eigenlijk 🙂
- De Kleine Prins woont op asteroïde B612. Toen een van de yogastjes dacht dat het asteroïde B3216 was, hebben we dat toch maar even opgezocht. Geloof of het niet: Het blijkt de belangrijkste asteroïde in de asteroïdegordel te zijn! meer nog: haar naam is Harrington. Zoek dat zelf nog maar eens op
- Grote mensen zijn toch echt wel raar…. en dan de kinderlijke bedenking: en wij gaan ook zo worden. alarm alarm, never grow up, it is a trap!
- Mo krijgt een kubus om op te lossen. klaar! en dan is er het yogastje die de kubus langs alle kanten bekijkt en het welgemeende compliment geeft: Goed gedaan. Hilarisch!
- Als je spreekt over de eenoogige reus langs de autostrade, de Cycloop en je hebt een kleine verspreking, kan het wel eens genant zijn, nietwaar… wat dacht je van de Cycloot?
- Mag ik even jullie aandacht? Zegt een stemmetje: Jij mag de aandacht.
- We zijn in de bebouwouwing. (bebouwde kom dus)
- Dankbaar voor die ene boom die ons hele groep schaduw kon geven op onze tocht.
- gesprek tussen twee kinderen: “Word jij later austronaut?”
“Neen” – “och jammer, dan kan ik geen kok worden in jouw ruimteschip” - Kennen jullie het liedje en het spelletje: Napoleon, Napoleon, Napoleon sta stille? Iemand die weet van waar dat liedje komt? In ieder geval, hier vonden ze dat Napoleon stiller moest staan.
- Er zijn heeeel veel klavertjes vier gevonden in de amba-amba tuin. Opmerking van een yogastje: dat is hier een gelukskamp vol klavertjes
- Ik heb een klavertje 5 gevonden! maar dat brengt ongeluk, want ik ben het al kwijt!
- Ik heb een klavertje 4, allé ja, het was een klavertje 5, maar ik heb een blaadje uitgetrokken omdat het ongeluk brengt.
- Nog over de klavertjes: Mama, je moet dat onder iets zwaars leggen. Ga jij er op zitten? BEM (en neen dat was niet tegen mij)
- Zegt een Yogastje heel enthousiast: Hé kijk daar Koeien! Roept de rest in koor: Neen, SCHAPEN! what’s in a name?
- Rijstmelk krijg je door rijst te melken (zie vorige post) Clevere Yogast merkt op: En waarom smaakt rijst dan niet naar melk?
- De Kleine Prins die kan ook wobbelen! Op de mini mini mini wobbel
- Dit was een groep met 9 jongens en 8 meisjes! Wie zegt dat amba-amba yogaweken niet voor jongens is? Ze hebben er zooo van genoten
- 6 van de 17 waren er trouwens ook bij in juli! Dan zorgen we voor kleine variaties natuurlijk, maar de appeltje hap die moest er zeker bij.
- Net als in de andere kampweken ontdekten we ons sterrenbeeld en leerden we onszelf al weer een ietsiepietse beter kennen en ook de ander
- En als er verfspatjes op je schoenen zijn, dan verf je dus thuis helemaal hé! Van sommige mama’s mag dat 🙂
Geef een reactie